Wypromuj się na Warsaw Toys&Kids Expo

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów Dziecięcych to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Warsaw Toys&Kids Expo

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy, jak sprawić by o Twojej obecności na Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów Dziecięcych dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Warsaw Toys&Kids Expo i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Warsaw Toys&Kids Expo
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czekana Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
  5. Przygotuj ofertę specjalną na Warsaw Toys&Kids Expo i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów Dziecięcych.
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi Warsaw Toys&Kids Expo z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas targów Warsaw Toys&Kids Expo (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy:  z.kencka@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz banery

800×800

1200×200

160×600