Tysiące konsumentów w jednym miejscu

Między NOWA DATA WKRÓTCE Ptak Warsaw Expo będzie miejscem spotkań i wymiany doświadczeń między przedstawicielami firm i konsumentami sektora zabawek i akcesoriów dziecięcych. Targi Warsaw Toys&Kids Expo ukierunkowane są na realizację celów biznesowych i wzmocnienie relacji handlowych. 

Tegoroczna edycja Warsaw Toys&Kids będzie pierwszym wydarzeniem tego formatu, przygotowanym specjalnie dla firm oferujących produkty i usługi dla dzieci. Ptak Warsaw Expo gościło wcześniej przedstawicieli branży podczas targów Warsaw Gift&Deco Show, gdzie w dedykowanej strefie Kids eksponowane były artykuły dziecięce. Szerokie zainteresowanie strefą oraz ogromny potencjał branży skłoniło organizatorów do realizacji odrębnej imprezy.

Podczas premierowej odsłony Międzynarodowych Targów Zabawek i Akcesoriów Dziecięcych wystawcy będą mieli możliwości prezentacji swoich artykułów, w tym nowości rynkowych i hitów sprzedażowych, na ogromnej przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 25 000 m2. Tak duża przestrzeń pozwoli z jednej strony na maksymalne wykorzystanie potencjału spotkania przez wystawców i zaprezentowanie swoich produktów i usług w nieograniczony sposób, z drugiej strony zapewni komfort odwiedzającym, którzy będą mieli możliwość swobodnego przemieszczania się po hali targowej całymi rodzinami, również z dziećmi w wózkach.

Szerokie spektrum branżowe pozwoli na poznanie szerokiej oferty produktów w jednym miejscu i czasie. Zakres tematyczny imprezy obejmuje zabawki, odzież, tekstylia i meble dziecięce, jak również kosmetyki i suplementy dla dzieci i kobiet w ciąży. Ważną część wydarzenia stanowi także strefa wózków i fotelików dziecięcych, w której oprócz szerokiej gamy wózków i fotelików zaprezentowane zostaną najnowsze akcesoria i dostawki do wózków, gondole, nosidełka, parasolki oraz akcesoria do transportu dzieci i śpiworki.

Warsaw Toys&Kids to wydarzenie biznesowe, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotkają się z polskimi oraz zagranicznymi nabywcami. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość udziału w programie Hosted Buyers, który gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi kupcami. Już teraz, wiele miesięcy przed targami, tysiące odwiedzających zarejestrowało się na wydarzenie. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie, w dniach NOWA DATA WKRÓTCE możemy założyć, że premiera Warsaw Toys&Kids zgromadzi w Ptak Warsaw Expo tysiące konsumentów i  profesjonalistów działających w sektorze artykułów i usług dla dzieci.

Weź udział w targach i bądź częścią Międzynarodowych Targów Zabawek i Akcesoriów Dziecięcych!