Premierowa edycja Warsaw Toys & Kids Expo

W dniach 16-18 kwietnia 2024 w Ptak Warsaw Expo będzie miała miejsce I edycja targów Warsaw Toys & Kids Expo. W trakcie wystawy uczestnicy będą mogli podziwiać zabawki i akcesoria dla dzieci prezentowane przez setki wystawców z kraju i zagranicy.

Targi Zabawek i Akcesoriów Dziecięcych w Ptak Warsaw Expo to największe branżowe wydarzenie dedykowane przedstawicielom tego sektora w Polsce. Podczas targów czołowi producenci i dystrybutorzy artykułów dla dzieci spotkają się z przedstawicielami sieci handlowych oraz reprezentantami hurtowni, by w dogodnej atmosferze nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Warsaw Toys & Kids Expo to impreza o charakterze biznesowym, nakierowana na promocję polskich firm działających w branży artykułów dziecięcych i ich oferty oraz nawiązanie nowych relacji handlowych również z partnerami z zagranicy. Unikalne warunki prowadzenia rozmów biznesowych zapewnia program Hosted Buyers. Udział w programie gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi kupcami z Europy, Azji czy Afryki. 

Do dyspozycji wystawców premierowej edycji Międzynarodowych Targów Artykułów Dziecięcych Warsaw Toys & Kids Expo 2021 zaplanowano przestrzeń o łącznej powierzchni 25 000 m2. Ogromna powierzchnia wystawiennicza jest bez wątpienia dużym atutem imprezy. Dzięki nieograniczonym możliwością w zakresie kreowania stoisk, wystawcy mają możliwość jak najlepiej wyeksponować swoje produkty, z kolei odwiedzający mogą swobodnie przemieszczać się między stoiskami w poszukiwaniu interesujących ich artykułów.

Z uczestnictwem w targach Toys & Kids Expo wiąże się wiele korzyści. Udział w wydarzeniu pozwala, między innymi, na zapoznanie się z ofertą kilkuset firm w jednym miejscu i czasie, spotkania z osobami decyzyjnymi i pozyskanie nowych partnerów biznesowych. Warsaw Toys & Kids to też szansa na podniesienie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w programach towarzyszących oraz rozmowy z ekspertami wyznaczającymi kierunki rozwoju branży.

Serdecznie zapraszamy na targi!