Połączenie świata dziecięcej fantazji i biznesuZapraszamy na Warsaw Toys&Kids Expo

Warsaw Toys&Kids Expo to wydarzenie, które łączy ze sobą świat dziecięcej fantazji ze światem biznesu. To wyjątkowe targi zabawek i akcesoriów dziecięcych, które odbędą się w dniach 19-21 września 2023 w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Toys&Kids Expo to wydarzenie dedykowane usługodawcom, dystrybutorom i producentom działającym w szeroko rozumianej branży dziecięcej. To spotkanie networkingowo-edukacyjne, mające otworzyć przedsiębiorców na wzajemną współpracę, jednocześnie wzmacniając integrację i konkurencyjność na europejskim rynku.

Odbędzie się ono w prestiżowych przestrzeniach Ptak Warsaw Expo, czyli miejscu najlepiej dopasowanemu do potrzeb biznesu w Polsce.

Szeroki zakres branżowy i międzynarodowe kontrakty

Warsaw Toys&Kids Expo stawia na różnorodność i integrację biznesu w ujęciu europejskim i światowym. To targi, w których uczestniczą przedsiębiorcy z zagranicy w ramach zorganizowanych przyjazdów oraz programu Hosted Buyers. Tym samym jest to możliwość rozszerzenia bazy międzynarodowych kontaktów, a także rynku zbytu o kraje, które do tej pory nie były dostępne.

Warsaw Toys&Kids Expo to również miejsce, w którym spotykają się osoby decyzyjne z poszczególnych firm. Managerowie, dyrektorzy, prezesi – oni wszyscy będą w jednym miejscu i czasie, by nawiązać nowe, cenne współpracę. To znacząco skraca czas potrzebny na zbudowanie relacji i ułatwia wprowadzenie swoich produktów do oferty sieci handlowych czy dystrybutorów działających za granicą.

Podczas targów zaprezentują się między innymi producenci i dystrybutorzy zabawek (zabawki, klocki plastikowe i drewniane, gry, lalki, piłki, książki, domki ogrodowe, chodziki, rowerki biegowe, place zabaw), wózków i fotelików (wózki dziecięce, foteliki, dostawki do wózków, akcesoria do wózków, gondole, nosidełka, parasolki, akcesoria do transportu dzieci, śpiworki), mebli dziecięcych (łóżka, biurka, fotele, kołyski, krzesła, dywany dziecięce, meble do przewijania, materace, zestawy kąpielowe, stoliki, krzesełka do karmienia), a także tekstyliów dziecięcych, ubrań dziecięcych i akcesoriów dla najmłodszych (butelki, smoczki, laktatory, monitory oddechu, kamery do monitorowania, aspiratory, wanienki, nocniki, śliniaki, suszarki na butelki, sterylizatory).

Nie zabraknie również przedsiębiorców działających w tematyce suplementów i kosmetyków dla dzieci oraz kobiet w ciąży czy tych, których oferta sprawia, że najmłodsi są aktywni (wytwórcy hulajnóg, rowerków, kasków, ochraniaczy, deskorolek, rolek, łyżew, odzieży sportowej, obuwia sportowego, sprzętu sportowego).

Prognozy Warsaw Toys&Kids Expo 2023

Według prognoz i analiz rynku podczas Warsaw Toys&Kids Expo zaprezentuje się stu czterdziestu jeden wystawców, którzy przedstawią swoje oferty aż dziesięciu tysiącom odwiedzających. Ponadto, uczestnicy i wystawcy będą mogli skorzystać z 25 konferencji i warsztatów branżowych, które skutkować będą zwiększeniem kompetencji i możliwości na rynku.

Już dziś zarejestruj się i odbierz darmowy bilet: warsawtoys.com/rejestracja
Już dziś zarejestruj się jako wystawca: warsawtoys.com/zostan-wystawca/