BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ZABAWEK I AKCESORIÓW DZIECIĘCYCH

Targi WARSAW TOYS&KIDS EXPO to innowacyjne wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Każdą imprezę organizowaną w Ptak Warsaw Expo odwiedza kilkanaście tysięcy gości z kraju i zagranicy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy,  to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej WARSAW TOYS&KIDS EXPO oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe. Podczas trzech dni targów wystawcy zaprezentują nowe pojazdów, technologie i usługi związane z transportem, logistyką i magazynowaniem.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas targów WARSAW TOYS&KIDS EXPO przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

BĘDZIESZ MÓGŁ BEZPŁATNIE SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS

To specjalny program stworzony po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Dokumenty do pobrania

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej

Strefy
tematyczne

Zabawki

zabawki, klocki plastikowe i drewniane, gry, lalki, piłki, książki, domki ogrodowe, chodziki, rowerki biegowe, place zabaw.

Wózki i foteliki

wózki dziecięce, foteliki, dostawki do wózków, akcesoria do wózków, gondole, nosidełka, parasolki, akcesoria do transportu dzieci, śpiworki

Meble dziecięce

łóżka, biurka, fotele, kołyski, krzesła, dywany dziecięce, meble do przewijania, materace, zestawy kąpielowe, stoliki, krzesełka do karmienia

Tekstylia dziecięce

tkaniny, pościele dziecięce, ochraniacze do łóżeczek, koce dziecięce, pieluchy tetrowe, pieluchy, zestawy do łóżeczek dziecięcych

Odzież dziecięca

odzież wierzchnia dla dzieci, bielizna dziecięca, ubrania, stroje okolicznościowe, wyprawki, akcesoria

Suplementy i kosmetyki dla dzieci i kobiet w ciąży

mleka modyfikowane, soki, suplementy, odżywki dla dzieci, kosmetyki do kąpieli dzieci, kosmetyki dla kobiet w ciąży, chusteczki

Akcesoria dla dzieci

butelki, smoczki, laktatory, monitory oddechu, kamery do monitorowania, aspiratory, wanienki, nocniki, śliniaki, suszarki na butelki, sterylizatory

Aktywne dziecko

Hulajnogi, rowerki, kaski, ochraniacze, deskorolki, rolki, łyżwy, odzież sportowa, obuwie sportowe, sprzęt sportowy

Konferencje, szkolenia, warsztaty

Targi Toys & Kids & Fashion Show to także mnóstwo godzin konferencji, szkoleń, seminariów, prelekcji.

Targi Warsaw Toys&Kids Expo to najbardziej komfortowe warunki do prowadzenia rozmów biznesowych podczas targów.

Pojawiając się na Warsaw Toys&Kids Expo zyskujesz niepowtarzalną okazję do zawarcia całkiem nowych, wartościowych kontaktów. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum administracyjnym oraz decyzyjnym Polski, jak również dotarciu do jak największej grupy profesjonalnych zwiedzających.

W ramach programu matchmakingowego planujemy zorganizować ponad 400 udanych spotkań biznesowych z potencjalnymi nabywcami z krajów Europy wschodnich (np. z Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Ukrainy, Turcji).

Rozumiemy, że każdy z naszych Partnerów Biznesowych ma indywidualne potrzeby dotarcia i utrzymania kontaktu ze swoimi klientami. Tworzymy miejsce, w którym każdy będzie mógł swobodnie te potrzeby realizować.

Hosted Buyers


Targi Toys & Kids Fashion Show to biznesowe spotkanie przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej.

Zwiększ swoją rozpoznawalność


Pojawiając się na Toys & Kids & Fashion Show zyskujesz niepowtarzalną okazję do zawarcia całkiem nowych, wartościowych kontaktów jak i poszerzenia swojej wiedzy na temat nowych trendów w branży artykułów dla dzieci.

Premiery i panele dyskusyjne


Toys & Kids & Fashion Show to nowe podejście do prezentacji branży zabawek i artykułów dziecięcych, którego celem jest przestawienie całego asortymentu zabawek i artykułów dedykowanych dzieciom.

Profil odwiedzającego

 • hurtownie i sklepy
 • dystrybutorzy
 • sklepy internetowe
 • właściciele placów zabaw
 • dyrektorzy żłobków, przedszkoli, szkół
 • nauczyciele
 • właściciele księgarni
 • agencje reklamowe
 • prasa
 • przedstawiciele urzędów, władz
 • przedstawiciele zagranicznych stowarzyszeń branżowych