DLACZEGO WARTO?

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

Zarejestruj sięOdbierz darmowy bilet

Spotkanie branżowe – najbardziej komfortowe warunki prowadzenia rozmów biznesowych podczas targów.

Warsaw Toys&Kids Expo to nowe podejście do prezentacji branży zabawek i artykułów dziecięcych, którego celem jest przestawienie całego asortymentu zabawek i artykułów dedykowanych dzieciom.

Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy zabawek i artykułów dziecięcych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów, reprezentantami hurtowni z zabawkami, artykułami dla dzieci i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Hosted Buyers


Targi Toys & Kids Fashion Show to biznesowe spotkanie przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej.

Zwiększ swoją rozpoznawalność


Pojawiając się na Toys & Kids & Fashion Show zyskujesz niepowtarzalną okazję do zawarcia całkiem nowych, wartościowych kontaktów jak i poszerzenia swojej wiedzy na temat nowych trendów w branży artykułów dla dzieci.

Premiery i panele dyskusyjne


Toys & Kids & Fashion Show to nowe podejście do prezentacji branży zabawek i artykułów dziecięcych, którego celem jest przestawienie całego asortymentu zabawek i artykułów dedykowanych dzieciom.

Profil wystawcy

Producenci, dystrybutorzy i hurtownie

 • zabawek ekologicznych, interaktywnych, elektronicznych, edukacyjnych itp.
 • domków i akcesoriów dla lalek
 • placów zabaw, trampolin i domków ogrodowych
 • wózków dziecięcych, gondoli, śpiworków i akcesoriów do wózków
 • fotelików samochodowych i akcesoriów do transportu dzieci
 • mebli dla dzieci (łóżka, kołyski, przewijaki, krzesełka do karmienia itp.)
 • odzieży, bielizny i butów dla dzieci
 • odzieży i obuwia sportowego dla dzieci
 • akcesoriów i sprzętu sportowego dla dzieci
 • suplementów i odżywek dla dzieci i kobiet w ciąży
 • mleka modyfikowanego i akcesoriów do karmienia
 • monitorów oddechu, kamer do monitorowania, aspiratorów
 • materaców, poduszek, kołder, kocyków i rożków dla dzieci
 • chodzików i rowerków biegowych
 • gier i książek

Na targi dostaniesz się


Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice - zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut, a z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Autobusy linii 703, 711 kursują z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków”, autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem

Na przystanku Dworzec Centralny wsiądź w tramwaj nr 7 lub 9, kierunek – Krakowska P+R. Na ostatnim przystanku – Krakowska P+R, przesiądź się w autobusy linii 703,711 (przystanek docelowy: „Paszków”) lub 733 (Przystanek docelowy: „Centrum mody”).

Darmowy dojazd

Podczas trwania targów kursować będę bezpłatne autobusy z Dw.Centralnego oraz Lotniska im. Fryderyka Chopina.

Warsaw Toys&Kids Expo

Praktyczne informacje

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Toys & Kids Fashion Show. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę.

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do wejścia na targi. Konieczna jest rejestracja lub zakup biletu.

Wstęp dla dzieci jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup bilet na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 12 roku życia jest bezpłatny.

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy oraz Lotniska Chopina.

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.